Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Договір ОФЕРТИ

Цей Договір є офіційним документом, який регулює взаємовідносини між Товариством з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ БЕНЕФІТ НЕТВОРК КОМПАНІ» (далі - «Агент»), як постачальником послуг, і Вами, як споживачем послуг (далі - «Клієнт»), і автоматично вступає в дію після проходження Вами реєстрації на сайті Сервісу або використання інших його складових.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Сайт Benefit Company - це інтернет Агент, що дозволяє отримати винагороду за здійснені покупки на сторінках Магазинів - партнерів (Магазини - господарюючі суб'єкти, які розмістили інформацію про свої товари / послуги, пропоновані до реалізації Клієнтам через сайт Агента). Походження цих коштів - це рекламно-маркетингові витрати Магазинів, які через партнерів Агента (рекламні агентства), частково виплачуються Клієнтам сервісу. Розмір винагороди (як правило, але не завжди) залежить від суми покупки, цей відсоток може змінюватися. Цю винагороду ми називаємо «Бонуси». 

1.2.Щоб отримати бонуси, необхідно перейти на сторінку  до вибраного Вами Постачальника(на сайті Агента) і зробити там звичайну покупку. Якщо не було здійснено повернення товару (або відмову від послуги), Постачальник  виплачує Агенту комісію (заздалегідь обумовлену грошову винагороду, яку Постачальник платить Агенту за залученого покупця, який здійснив замовлення відповідно до умов цієї Угоди) за залученого покупця, а Агент зараховує обумовлений процент, зазначений на сторінці Сайту, своєму Клієнту. Такий процес в середньому триває 15 діб. 

2. ЯК СТАТИ КЛІЄНТОМ СЕРВІСУ

2.1.Для того, щоб стати Клієнтом, Вам повинно бути не менше 18 років. Клієнт повинен пройти процедуру реєстрації на сайті Агента. Реєстрація необхідна для створення облікового запису Клієнта та його внутрішнього рахунку, на який будут зараховуватися бонуси зі зроблених покупок з використанням сайта Агента. 

2.2.Одна людина може мати тільки один обліковий запис, інакше Агент  залишає за собою право на блокування та видалення повторних акаунтів. 

2.3.Якщо користувач успішно зареєструвався на сайті Агента і створив свій обліковий запис, він автоматично стає його Клієнтом. 

2.4.Не повідомляйте і не передавайте іншим людям логін і пароль від вашого облікового запису, не зберігайте його на інших комп'ютерах, телефонах або планшетах, в іншому разі Агент не несе відповідальності за можливі збитки, завдані Клієнту. 

2.5.Якщо Клієнт порушив умови цієї Угоди, права третіх осіб або створює загрозу для його роботи, Агент має право заблокувати обліковий запис Клієнта з подальшим його видаленням. 

2.6.Агент має право вносити функціональні зміни в роботу сайту, змінювати правила нарахування бонусів, а також цю Угоду. 

2.7.Якщо з якихось причин Ви змінили адресу електронної пошти або інші дані, зазначені під час реєстрації, обов'язково змініть їх у вашому профілі, інакше можуть виникнути проблеми з використанням сайту Агента.

3. ОТРИМАННЯ ГРОШОВОГО ПОВЕРНЕННЯ (Бонуси)

3.1.Якщо Клієнт зробив покупку з дотриманням усіх умов Агента і Постачальника, і на користь Сервісу перерахована комісія від Постачальника в заздалегідь узгодженому розмірі, бонуси зараховується на баланс Клієнта 15 числа наступного місяця. 

3.2.Агент встановлює процент бонусів  для кожного Магазину і має право змінювати її в будь-який час. 

4. ОТРИМАННЯ БОНУСІВ ТА ІНШИХ ВИНАГОРОД

4.1.Реферальна програма. Агент надає своїм Клієнтам можливість запрошувати друзів і заробляти на їх покупках. Користувачі, які пройдуть реєстрацію за наданим Вами посиланням (посилання розміщене на сторінці реферальної програми в Особистому кабінеті Клієнта на сайті Агента), автоматично стають Вашими рефератами. Агент залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови реферальної програми або припиняти її роботу в будь-який момент. 

4.2.Клієнту забороняється створювати реферальних партнерів одноосібно для створення реферальної мережі з метою отримання більшої винагороди. У разі виявлення фіктивних реферальних «мереж» всі її користувачі будуть заблоковані без можливості подальшого виведення коштів і відновлення акаунта. 

4.3.Агент забороняє Клієнтам відправляти спам у контексті реферальної програми. Якщо Ви бажаєте повідомити про випадки розсилки спаму за допомогою нашої партнерської програми, напишіть на info.benefitcompany@gmail.com, і ми вживемо відповідних заходів. 

4.5.Надання будь-яких інших бонусів або винагород регулюється умовами і положеннями, які супроводжують такі пропозиції. Ці умови і положення регулюють оплату і нарахування інших видів бонусів або винагород, якщо дані умови і положення відрізняються від цієї Угоди.

5. ПОВНОВАЖЕННЯ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

5.1.Агент не здійснює реалізацію будь-яких товарів або послуг, а є рекламним майданчиком, що забезпечує розміщення Магазинами інформації про свої товари/послуги. 

5.2.Агент не несе відповідальності за якість реалізованих Магазинами товарів або послуг, що надаються. Всі претензії, що стосуються якості товарів/послуг Магазинів, передаються безпосередньо особі, яка реалізувала відповідний товар або надала відповідну послугу. 

5.3.Агент не несе ніякої відповідальності за зміну або припинення роботи будь-якого Магазину, представленого на сайті Агента, а також за будь-який його вплив на накопичення бонусів  в зв'язку з такими змінами. 

5.4.Агент несе відповідальність тільки за прямі збитки або незручності, обумовлені в цій Угоді, викликані діяльністю чи бездіяльністю співробітників сайту . 

5.5.Агент залишає за собою право видалити акаунт Клієнта, якщо за таким обліковим записом відсутня активність протягом шість місяців.

6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СЕРВІСУ

6.1.Агент не надає фінансові послуги. Сервіс на підставі відповідних угод є агентом Магазинів і надає їм послуги із залучення Клієнтів - споживачів. 

6.2.Агент не здійснює та не організовує реалізацію будь-яких товарів/послуг, торговий процес, не є продавцем; не впливає на цінову політику Магазинів; не керує умовами їх акцій. 

6.3.Під час придбання Клієнтом будь-яких товарів і/або послуг від Магазинів, доступ до яких може бути отриманий з використанням сайту Агента, всі права та взаємні зобов'язання сторін, що випливають з процесу купівлі-продажу, виникають безпосередньо між Магазинами і Клієнтом. 

6.4.Агент не несе відповідальності перед Клієнтами або перед будь-якими третіми особами за будь-яку шкоду, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані використанням сайту Агента. 

6.5.Агент не несе відповідальності за будь-який контент сторінок Магазинів, в тому числі (але не виключно) за порушення авторських і суміжних прав на об'єкти інтелектуальної власності.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

7.1.Пройшовши реєстрацію на сайті або використовуючи будь-які інші складові Агента, Ви визнаєте той факт, що Агент є власником всього вмісту сайту Агента, включаючи бренд Benefit Company. Торгові марки, бренд і логотипи Магазинів, а також інші дані Партнерів і / або Магазинів, які опубліковані і доступні на сайті Агента, є інтелектуальною власністю їх власників. Агент не є власником інтелектуальної власності і інших даних Партнерів і / або Магазинів. Використання торгових марок Партнерів і / або Магазинів на сайті Агента здійснюється на підставі відповідних укладених з ними угод по партнерським програмах і не може бути розцінено як порушення прав інтелектуальної власності або введення в оману користувачів шляхом створення у них враження про зв'язок між Агентом і Партнером і / або Магазином. Використання сайту Агента не може розцінюватися як передача користувачеві будь-яких прав інтелектуальної власності щодо вмісту сайту. Інтелектуальна власність та інші дані Партнерів і / або магазинів використовуються відповідно до правил, установлених їх власниками. 

7.2.Ніхто не має права копіювати, поширювати, публічно демонструвати або створювати похідні сайту Агента, або використовувати будь-які матеріали, що належать компанії Агента, не отримавши відповідного дозволу. 

7.3.Використовуючи послуги Агента або будь-які інші матеріали, що належать Агенту, Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх додаткових вказівок щодо захисту авторських прав і товарних знаків, що знаходяться на сайті Агента, а також всіх інших вказівок і обмежень.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1.Агент гарантує Вам використання персональних даних, наданих під час реєстрації на сайті Сервісу, суто відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних. 

8.2.Хто бачить Ваші персональні дані. Тільки обмежена кількість співробітників для відстеження Вашого повернення, грошей та їх нарахування на Ваш баланс. Якщо Агент повинен відкрити інформацію про Клієнта для надання послуги (наприклад, переказ грошових коштів), ці дані надаються із застереженням, що така інформація є конфіденційною та використовується тільки за цим призначенням. Агент залишає за собою право відкрити Вашу особисту інформацію, якщо того вимагає закон або судове рішення. 

8.3.Ваше право на конфіденційність на сайті Агента. Будь-який контакт зі службою підтримки Агента, в якому будуть надані Ваші персональні дані, буде використаний тільки з метою вирішення поставленого питання. Будь-яка особиста інформація, надана Вами, не буде збережена або застосована в будь-яких інших цілях, крім вирішення Вашого питання. 

8.4.Якщо відбудеться зміна в нашій політиці конфіденційності, ми розмістимо повідомлення про відповідну зміну. Якщо вносяться зміни в цю політику, ми повідомимо Вам на Вашу адресу електронної пошти або шляхом відповідного повідомлення на головній сторінці сайту Сервісу. 

8.5.Ваше право на конфіденційність з нашими Партнерами. Сервіс не передає персональних даних Клієнта своїм партнерам і Магазинам. Але Інформація про замовлення, номер замовлення та його сума можуть бути доступні нам або нашому партнеру, або третій стороні нашої партнерської програми з метою більш коректного відстеження Вашого замовлення. Дана інформація не буде розголошена іншим особам. 

9. ПЕРЕДАЧА ПРАВ І ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

9.1.Агент залишає за собою право на повну або часткову передачу своїх прав і обов'язків в рамках цієї Угоди будь-якій фізичній або юридичній особі. 

9.2.Клієнт не має права порушувати умови цієї Угоди, а також в односторонньому порядку передавати свої права та зобов'язання третім особам без попередньої письмової згоди з боку офіційного представника Агента.

10. ПОРУШЕННЯ КЛІЄНТСЬКОЇ УГОДИ

10.1.Агент залишає за собою право в односторонньому порядку призупинити або повністю припинити доступ будь-якого Клієнта до послуг Агента, якщо він порушив умови цієї Угоди. 

10.2.Будь-які спроби шахрайства або обману з боку Клієнта тягнуть за собою видалення облікового запису цього Клієнта. Всі накопичені , бонуси на момент видалення облікового запису, якщо такі є, переходить в розпорядження Агента. 

10.3.Якщо Ви виявили або підозрюєте факти порушення вищенаведених умов, будь ласка, повідомте нам про це на info.benefitcompany@gmail.com. Ми розглянемо Ваше звернення та обов'язково вживемо відповідних заходів.

11. ЗБОЇ В РОБОТІ СЕРВІСУ

11.1.Агент припускає ймовірність виникнення збоїв в його роботі, пов'язаних із технічними неполадками або зловмисними діями третіх осіб. У разі появи такої ситуації Агент залишає за собою право призупинити роботу до моменту усунення загроз чи помилок. У всіх випадках збоїв в роботі Агента запити про відшкодування грошового повернення розглядатися не будуть. 

11.2.Агент залишає за собою право скасувати транзакції, які здійснювалися під час збою його роботи, якщо на це є об'єктивні причини або підозри про можливий обман. 

11.3.Агент зобов'язується усувати наявні технічні неполадки в найкоротші терміни.

12. РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ / МАРКЕТИНГ

12.1.Згідно з умовами цієї Угоди Клієнт надає Агенту безвідкличне право використовувати та опубліковувати наявні дані про Клієнта (персональні, статистичні дані та ін.) в рекламних і маркетингових цілях, а також будь-якого роду публікаціях.

13. ПОЛІТИКА E-MAIL РОЗСИЛОК

13.1.Сервіс здійснює розсилку декількох типів електронних листів: 

•листи про акції та пропозиції; 

•інформаційна розсилка; 

•інші сервісні листи. 

13.2.Приймаючи умови цієї Угоди, Клієнт підтверджує свою згоду на отримання таких електронних листів. У кожному листі Клієнту буде надано можливість «Відмовитися від e-mail розсилки». 

13.3.Клієнт сам відповідає за оновлення та підтримку коректної контактної інформації в своєму обліковому записі на сервісі. Всі зміни Клієнт може внести на сторінці «Зміна даних» в особистому кабінеті на сайті Агента.

14. ТЕРМІН ДІЇ ЦІЄЇ УГОДИ ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ.

14.1.Дана Угода вважається укладеною в момент реєстрації Користувача на сайті Агента  і діє до моменту видалення Клієнтського облікового запису. 

14.2.Ця Угода та співробітництво Агента з Клієнтами, а також кожен Клієнт особисто повинні діяти тільки в рамках законодавства. 

14.3.Усі спори і розбіжності, які виникають протягом терміну дії Угоди, вирішуються шляхом переговорів між Агентом і Клієнтом. 

14.4.Неврегульовані за обоюдною згодою спори та розбіжності, що стосуються цієї Угоди, вирішуються в суді відповідно до законодавства, яке застосовується до взаємин між Клієнтом і Агентом. 

14.5.Ми не зберігаємо окремо кожну Угоду з нашими Клієнтами. Ви можете подивитися її на сайті Агента.

15. КОНТАКТИ

15.1.Зв'язатися з нами або направити Ваші питання Ви можете, скориставшись електронною адресою Агента info.benefitcompany@gmail.com або створивши звернення з особистого кабінету. Також для Вас діє гаряча лінія за телефонами (050) 035 45 55; (063) 035 45 55; (097) 035 45 55