Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Готові економити на комунальних послугах?

Відтепер, завдяки співпраці управлінської компанії «House Management Group» та національної бонусної системи «Benefit Company», жителі багатоквартирних будинків Ужгороду вперше в Україні отримали можливість економити на комунальних платежах!

Кожен житель будинків, які обслуговує «House Management Group», отримує від управлінської компанії бонусну картку, яку зможе використати в різноманітних закладах свого міста та всієї України. Бонуси, накопичені через використання бонусної картки та онлайн-замовлення, можна використати для розрахунку за комунальні послуги та отримати за це додаткову знижку!

Дякуючи проекту, якій спільно розробили «Benefit Company» та «House Management Group», жителі вперше в країні можуть користуватись комунальними послугами безкоштовно, якщо на їх бонусному рахунку вистачає бонусів. Якщо бонусів не вистачає, потрібно доплатити різницю згідно квитанції за комунальні послуги.

Ми пропонуємо унікальну систему, яка вигідна всім учасникам ринку комунальних послуг та запрошуємо до співпраці управлінські компанії та ОСББ по всій Україні. Переваги нашої пропозиції:

- управлінські компанії та ОСББ покращують фінансову дисципліну, а також отримують значну конкурентну перевагу в боротьбі за ринок;

- жителі отримують економію особистого бюджету і більше не хочуть змінювати свою управлінську компанію на іншу;

- партнери Benefit Company отримують потужний механізм розширення системи в містах та с.м.т. по всій Україні.

Подробиці готові надати нашим партнерам та офіційним представникам управлінських компаній та ОСББ під час особистих переговорів.