Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Партнерська програма

Benefit Company – це система знижок онлайн та офлайн по всій території України, яка надає можливість заробляти, рекомендуючи її друзям та знайомим!

Компанія веде діяльність у трьох напрямках:

Онлайн-торговий центр

Інтернет-ресурс http://www.benefit-company.com - це універсальний онлайн-торговий центр, який активно зростає та поширюється по всій території України. Тут представлений широкий асортимент найрізноманітніших товарів та послуг, які Ви можете швидко і легко придбати, зробивши замовлення. Реєстрація на сайті безкоштовна, а доставка багатьох товарів здійснюється по всій території України.

Інноваційна система Benefit Card

Система  дозволяє власникам карток Benefit  отримувати бонуси через фізичні покупки у мережі партнерів програми серед яких  десятки  ресторанів, кав’ярень, піцерій, магазинів одягу та взуття та багато інших закладів. Бонуси з покупок накопичуються на одному рахунку і легко обмінюються на широкий асортимент товарів та послуг.

Партнерська програма

Завдяки Плану винагород Benefit Company у кожного є можливість приєднатися до системи Benefit та забезпечити собі дохід в десятки, і навіть сотні тисяч гривень. Компанія дає можливість кожному користувачу не лише економити на особистих покупках, а ще й заробляти комісійну винагороду із покупок залучених клієнтів. Приєднуйтесь до процесу розвитку компанії та отримуйте можливість зробляти з покупок клієнтів та товарообігу підключених закладів.

Benefit Company ставить перед собою два основних завдання - створити для покупців широкий вибір товарів та послуг на оптимальних умовах, та забезпечити продавців максимальною кількістю клієнтів.

Ключова ідея

Ключова ідея Вenefit Сompany – об'єднати інтереси покупців та продавців. Кожен покупець при покупці товарів чи послуг хоче отримати якість та сервіс за оптимальну ціну. Це цілком природно.А продавці зацікавлені у збільшенні кількості клієнтів. Тому використовують різні способи для утримання та залучення нових покупців, щоб забезпечити собі прибуток. Вони регулярно витрачають час та гроші на проведення різноманітних акцій та рекламних компаній. Однак часто не отримують бажаного результату. Benefit Company ставить перед собою два основних завдання - створити для покупців широкий вибір товарів та послуг на оптимальних умовах, та забезпечити продавців максимальною кількістю клієнтів.

Всеукраїнська мережа

Benefit Company – це вже сьогодні тисячі, а незабаром десятки та сотні тисяч покупців, які роблять покупки на сайті benefit-company.com та в закладах, підключених до системи Benefit Card.

Також Benefit Company- це вже сьогодні сотні, а в найближчому майбутньому тисячі продавців, які готові пропонувати нашим клієнтам товари та послуги на оптимальних умовах.
Зазвичай людина, яка дізнається про Benefit, безкоштовно реєструється на сайті і зразу отримує можливість робити онлайн-замовлення і заощаджувати на своїх покупках. Частина витрачених коштів повертається на особистий рахунок в системі у вигляді бонусів.
 
Окрім інтернет-замовлень, у кожного зареєстрованого партнера є можливість придбати бонусну картку Benefit і при використанні її у закладах, підключених до програми Benefit Card, отримувати бонуси за фізичні покупки. Вартість бонусної картки єдина по всій країні і складає всього 100грн.
Багатьом нашим покупцям важко втримати своє захоплення, коли вони відкривають для себе всі переваги та можливості Benefit. Вони починають про це розповідати своїм родичам, друзям, знайомим, які також підключаються до системи Benefit. І завдяки найефективнішій рекламі «сарафанному радіо»  процес розвитку та популяризації Benefit Company стрімкий та незворотній. Таким чином кількість покупців Benefit постійно зростає.
 
Деякі покупці, розуміючи перспективу заробітку в компанії, також підключають до системи нових продавців. Таким чином постійно зростає як кількість покупців, так і кількість продавців в системі Benefit. Якщо вже сьогодні взяти активну участь у залучанні нових покупців та продавців до системи, то можна не тільки економити, а й отримувати свою частину прибутку. Фонд плану винагород формується з загального товарообігу і розподіляється серед активних учасників системи.
 
Реєстрація абсолютно безкоштовно. Все, що для цього потрібно зробити –  заповнити реєстраційну форму, що знаходиться за посиланням під цим текстом, натиснути на кнопку «Зареєструватись» та діяти згідно відео-інструкції, яка вам відкриється після цього.
 

Benefit Company – Твоє стабільне майбутнє!