Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

План винагород Benefit Company

1. БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Безкоштовна реєстрація на сайті дозволяє вам стати клієнтом бонусної системи Benefit Company та отримати для використання особистий кабінет на нашому сайті. За особисті покупки, зроблені через Benefit Company, на ваш бонусний рахунок нараховуються бонуси (на сайті по кожному постачальнику вказаний % бонусу). Бонуси можна використати для покупки товарів та послуг, передачі іншому партнеру або виведення з системи у вигляді готівки після верифікації акаунту (1 бонус = 1 гривня). Бонуси за попередній місяць стають доступними після 15 числа наступного календарного місяця.

2. ЄДИНА БОНУСНА КАРТКА

Крім покупок в нашому онлайн торговому центрі, ви можете користуватися єдиною бонусною карткою Benefit Company, пред'являючи її при покупках у закладах постачальників, підключених до системи (повний та актуальний перелік закладів представлений на нашому сайті). Використання єдиної бонусної картки дозволяє накопичувати бонуси за покупки так само, як через інтернет-замовлення. Картку можна замовити на сайті в категорії Товари бенефіт (картка прийде поштою рекомендованим листом на вказану вами адресу).
Якщо не бажаєте кожен раз за собою носити бонусну картку, тоді в такому випадку для Вас NFC-брелок, який чудово підійде до набору ваших ключів від будинку і т.д. NFC-брелок виконує такі самі функції, як і бонусна картка. Або можна підключити NFC-брелоки до свого акаунту у розділі Benefit Family особистого кабінету та надати для користування своїм близьким та друзям. (опція стає доступна після верифікації бонусної картки в розділі Профіль).
 

3. БОНУС ЗА ЗАПРОШЕННЯ

Щоб збільшити свою вигоду, ви можете взяти участь в нашій партнерській програмі. Для цього треба пройти процедуру верифікації бонусної картки в розділі Профіль особистого кабінету.
Запрошуйте інших людей купувати товари та замовляти послуги в нашому онлайн торговому центрі, а також користуватися бонусною карткою Benefit Company в мережі наших постачальників. Для такого запрошення можна використовувати реєстраційне посилання або реєстраційний код, який знаходиться в розділі Профіль вашого особистого кабінету. Від балового обсягу покупок всіх партнерів у першій лінії, ви будете отримувати 4% комісійного бонусу за підсумками календарного місяця.
Бали – це внутрішня одиниця обліку товарообігу, яка дозволяє уніфікувати систему розрахунку бонусів від покупок, здійснених у різних постачальників. Коефіцієнт розрахунку балів за кожну покупку можна побачити на сторінці постачальника, а кількість вже нарахованих балів в своєму особистому кабінеті у розділах Історія замовлень та Структура.
Для отримання бонусу за запрошення необхідно накопичити 5 і більше балів особистих покупок у той місяць, за який відбувається нарахування бонусу. При нарахуванні даного бонусу діє правило повної компресії, тобто всі партнери, які не виконали особистий товарообіг в 5 балів, «підтягуються» у першу лінію до наставника, який виконав цю умову.
 

4. КВАЛІФІКАЦІЯ VIP-ПАРТНЕРА

Партнер з особистим товарообігом від 1000 балів, у якого в першій лінії 5 і більше партнерів з об'ємом покупок в поточному місяці від 500 балів у кожного, досягає статус VIP-партнер, отримує в подарунок VIP-картку Benefit Company, бере участь у розподілі 2% дивідендного фонду від загального балового товарообігу Benefit Company, отримує право на залучення постачальників до системи, спадкування та дарування акаунту, захист від термінації та участь у заходах для VIP-партнерів.
 

5. ДИРЕКТОРСЬКІ СТАТУСИ, ДИВІДЕНДИ ТА ПОДАРУНКИ

Дивіденди від загального товарообігу компанії серед VIP-партнерів та Директорів всіх рівнів розподіляються за формулою:
Сума виплати = Кількість часток х Ціну частки
Частка - певна частина від загального дивідендного фонду у відповідній категорії. Кількість часток залежить від товарообігу організації (кожні 1000 балів = 1 частка). Ціна частки визначається шляхом ділення Дивідендного фонду у відповідній категорії на Суму часток всіх партнерів, які виконали дану кваліфікацію. Розмір преміального фонду в кожній категорії вказано в таблиці 1.
Додатково до системи фінансової винагороди для Директорів всіх рівнів передбачена система статусів, відзнак та цінних подарунків, для отримання яких необхідно виконувати умови відповідно до таблиці 1, а також дотримуватися Етичного кодексу партнера Benefit Company.
 


 

6. ЗАЛУЧЕННЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Партнери мають можливість залучати постачальників до бонусної системи Benefit. Заклад може бути підключений як до системи онлайн-замовлень Benefit Online, так і до системи використання бонусних карток Benefit Card.
При підключенні закладу до системи Benefit Online партнер, що залучив постачальника, отримує винагороду у розмірі 1% від балового товарообігу онлайн-замовлень цього постачальника. Для нарахування цієї винагороди необхідно:
 - дотримати процедуру підключення (див. розділ "Співпраця");
 - виконувати кваліфікацію VIP-партнер або вище.
При підключенні закладу до системи Benefit Card партнер, що підключив цей заклад, отримує винагороду в розмірі 1% від балового товарообігу закладу по бонусних картках. Для нарахування цієї винагороди необхідно:
- дотримати процедуру підключення (див. розділ "Співпраця");
- установити у закладі NFC-термінал або Benefit NFC-Reader з програмним забезпеченням Benefit to Business;
- виконувати кваліфікацію VIP-партнер або вище.
Підключити заклад до систем Benefit Online та Benefit Card одночасно може як один партнер, так і різні партнери. Якщо VIP-кваліфікація партнером не виконана - винагорода з товарообігу залучених ним постачальників в цей місяць не нараховується. Детально всі механізми підключення постачальників, у тому числі юридичні, розбираються на спеціальному семінарі.
 

7. У СПАДОК

VIP-партнери та Директори всіх рівнів можуть в будь-який момент передати у спадок свій акаунт через процедуру спадкування чи подарувати його через процедуру дарування. У разі смерті партнера, його законні спадкоємці можуть претендувати на спадкування його акаунта відповідно до процедури спадкування. 
 

8. ПРАВИЛА ТЕРМІНАЦІЇ 

• Якщо протягом 6 місяців з моменту реєстрації або останнього замовлення клієнт не зробив жодної покупки, його акаунт видаляється з системи, а його організація переходить до наставника, який виконує правило покупок (за винятком акаунтів, на бонусних рахунках яких є залишок бонусів).
• Якщо партнер на протязі 6 місяців не зробив покупок на 1000 балів сумарно, він втрачає свою організацію, яка переходить до наставника, який виконує це правило (за винятком акаунтів VIP-партнерів та Директорів всіх рівнів). (Це правило почне діяти з 01.01.2018 р.)
 

9. АНУЛЮВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Клієнт має право в будь-який момент анулювати свою реєстрацію в системі через звернення в службу підтримки. В цьому випадку його організація переходить до безпосереднього наставника. Видалення акаунта клієнта з системи ніяк не обмежує можливості нової реєстрації. Будь-яка людина, акаунт якої був видалений з системи, може знову зареєструватися і використовувати можливості Benefit Company, але зміна наставника із збереженням свого статусу та організації неможлива.
 

10. РАДА ДИРЕКТОРІВ

З партнерів рівня Директор і вище компанія формує дорадчий орган Раду Директорів. Діяльність Ради Директорів регулюється окремим положенням. Зміни до плану винагород Benefit Company вносяться тільки після погодження з Радою Директорів.
 

Всю інформацію щодо виконання вами квіліфікаційних умов "Плану винагород" можна знайти у окремому розділі особистого кабінету.