Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Правила конфіденційності

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні на рахунок збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених в "Згоді з розсилкою" випадках. Переважно, особиста інформація використовується в цілях підготовки спеціальних Продуктів і Послуг. Також, в угоді є пункти, які обумовлюють особливі випадки, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані - то ті пункти, які заповнюються в реєстраційній формі, а саме Ім'я та E-mail. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання листів від Товариства з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ БЕНЕФІТ НЕТВОРК КОМПАНІ» 

Мета збору особистої інформації.

Єдине для чого використовується інформація - це ідентифікація особи в системі Benefit Company, та відправка йому на електронну пошту листів розсилки. Ім'я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідно для особистого звернення. У листі від компанії ви будете отримувати інформацію про тренінги, цікаві факти і пропозиціях.

Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком з правила може бути тільки виконання вимог законодавства, що передбачено в Угоді. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах vps10376, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в зазначених Угодою випадках.

За користувачем залишається право відмовитися від розсилки. Для цього достатньо всього одного кліка миші на відповідному пункті, який є в кожному отриманому листі.

Захист персональних даних

Заповненням реєстраційної форми Клієнт надає свою згоду на обробку його персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов'язаних з їх зберіганням, а також маркетингових цілей (включаючи, але не обмежуючись, отримання винагород та подарунків по акціям та програмам лояльності ТОВ «Benefit Company», отримання рекламної інформації від ТОВ «Beneit Company»та/або партнерів з використанням вказаних даних).

Заповненням реєстраційної форми Клієнт надає згоду на обробку своїх персональних даних з використанням засобів автоматизації та/або без таких ТОВ «Beneit Company»самостійно та/або розпорядником бази персональних даних за дорученням ТОВ «Beneit Company», а також погоджується, що ТОВ «Beneit Company»може передавати мої персональні дані третім особам відповідно до закону або змісту цієї реєстраційної форми.

Наші розробники роблять все можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання і зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, так як від незаконного злому системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для отримання даних іншими людьми.