Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Правила користування бонусною карткою «Benefit Card»

Правила, що вказані нижче, стосуються офіційних вимог щодо участі у бонусній Системи «Benefit Card», та обов’язків і прав Організатора  та Кліента.

1. Основні визначення та терміни

1.1. Організатор – ТМ «Global Benefit Network Company» Організатор системи та її уповноважені представники мають виняткові права на управління системою, та на її розвиток.

1.2. Система Benefit Company® – організаційно-технічна сукупність, у тому числі сайт www.benefit-company.com, автоматизована система, додатки, інструменти, та інші пристрої Організатора, що забезпечує функціонування інтернет-магазинів та інших партнерів (клієнтів) Організатора на сайті www.benefit-company.com, фіксацію електронних правочинів у таких магазинах, нарахування та використання дисконту (бонусів, знижок) за ці правочини.

1.3. Клієнт – фізична особа, віком від 18 років, яка зареєструвалася на сайті www.benefit-company.com, купила бонусну картку та має намір звернутися або звернулася до інтернет-магазину з метою придбання товару (робіт, послуг) шляхом вчинення електронного правочину;

1.4. Benefit Card (Бонусна картка) – неплатіжна картка, випущена Організатором. Вартість бонусної картки – 100 гривень. Кожна пластикова Картка має унікальний номер, за допомогою якого у рамках Системи стає можливим ідентифікувати Клієнта.

1.5. Реєстрація - реєстраційна форма на сайті www.benefit-company.com, заповнюючи яку фізична особа підтверджує своє бажання стати Клієнтом бонусної Системи. Також, Клієнт підтверджує свою згоду зі встановленими правилами Системи та погоджується на право Організатора зберігати та обробляти будь-якими способами персональні данні Клієнта, внесені при реєстрації.

1.6. Особистий кабінет Клієнта – особиста веб-сторінка Клієнта на сайті www.benefit-company.com, доступ до якої має тільки зареєстрований Клієнт, що авторизується за допомогою особистих ідентифікаторів (логіну та паролю), яка містить особисті дані Клієнта, інформацію про підключені послуги та зафіксовані електронні правочини, здійснені ним на сайті www.benefit-company.com. Реєстрація на сайті www.benefit-company.com та створення особистого кабінету є обов’язковою для придбання товару (робіт, послуг) Клієнтом шляхом вчинення електронного правочину;  сукупність інформації про отримані та використані бонуси, за допомогою бонусної картки.

1.7. «Бонус» - умовна одиниця виміру у Системі. Нараховується та зберігається в особистому кабінеті Клієнта і використовується під час покупок у магазинах, за умовами, що передбачуються Системою.

2. Загальні правила реєстрації та участі.

2.1 Для участі в Системі необхідно купити бонусну картку, або\також пройти реєстрацію на сайті www.benefit-company.com .

2.3 Картка є власністю Клієнта та не підлягає поверненню та обміну.

2.7 Реєстрація Клієнта є повноправним підтвердженням того, що він ознайомився та погодився з Правилами системи,  з Договіром-оферти, а також зі змінами, які можуть відбуватися в майбутньому. Клієнт зобов’язується їх виконувати.

2.8 У разі виникнення бажання припинити участь у Системі, Клієнт повинен звернутися у будь-який час на офіційний сайт www.benefit-company.com шляхом письмового звернення, використовуючи зворотній зв’язок. Після отримання Організатором звернення, Клієнт виключається з Системи, Бонусна картка деактивується та вхід до особистого кабінету блокуються, усі бонуси Клієнта анулюються.

2.9 У разі втрати бонусної картки або її пошкодження, Клієнт може купити нову бонусну картку (всі накопичені бонуси залишаються в особистому кабінеті Клієнта), та активувати її в особистом кабінеті.

2.10 Організатор Системи має право призупинити, припинити участь будь-якого Клієнта без його на це згоди, шляхом деактивації картки, анулювання накопичених бонусів, блокування особистого кабінета. Це можливо якщо Клієнт: Порушує Правила Системи, інші Домовленості між Організатором Та Клієнтом; Свідомо надає Організатору Системи недостовірні дані; Використовує Картку та/або баланс бонусів у  шахрайських намірах. Недобросовісні та/або шахрайські дії визначаються Організатором, рішення оскарженню не підлягає.

2.11 У випадку використання бонусної картки Клієнта третіми особами, Організатор системи відповідальності не несе.