Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Сподіваємось ви знаєте, що Benefit Company повністю оновлює свій онлайн-торговий центр.

І ця вагома робота вже закінчується - скоро нас всіх чекає відкриття функціонально нового торгового майданчику.

Спеціально до цієї події ми розробили комплексну програму підтримки українських виробників самої різноманітної продукції.

Наша програма спрямована на більш широке знайомство споживачів з українською продукцією та допомогою в її придбані на найкращих умовах.

Ви можете зробити свій внесок у програму підтримки вітчизняного виробника та отримувати комісійну винагороду від товарообігу українських товарів.

Для того щоб долучитись до нашої програми потрібно:

1. Користуватись особисто українською продукцією або провести опитування своїх знайомих що до використання українських товарів - звернути особливу увагу на товари, якими користувачі дійсно задоволені.

2. За допомогою можливостей інтернету зібрати базову інформацію що до цих українських виробників.

3. Подати на e-mail служби підтримки info@benefit-company.com попередню заявку на підключення українського виробника - в заявці потрібно вказати назву виробника, місто його розташування, категорію продукції (косметика, одяг, продукти харчування, сантехніка та таке інше), адресу сайту або сторінку виробника у соцмережах та обов'язково номер своєї бонусної картки Benefit Company.

По результатах збору попередніх заявок Benefit Company сформує спеціальні комерційні пропозиції до цих виробників та долучить вас до процедури підключення виробника до системи Benefit.

Нагадуємо, що від всього товарообігу цього виробника, який буде проходити через Benefit Company, ви будете отримувати комісійні згідно нашого Плану Винагород (пункт 6).

Купуйте українські товари!

Підключайте українських виробників до всеукраїнської системи лояльності Benefit Company!

Отримуйте винагороду від товарообігу українських товарів!

Benefit Company – твоє стабільне майбутнє!