Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Програма розвитку партнерської мережі «100 днів до успіху»

1. В програмі може прийняти будь-який партнер Benefit Company, який подав письмову заявку на e-mail служби підтримки info@benefit-company.com та отримав письмове підтвердження про те, що його заявка прийнята. Заявка подається в довільній формі.В заявці обов’язково треба вказати П.І.Б., номер особистої бонусної картки та місто вашого проживання.

2. Партнер, який подає заявку на участь в програмі, бере на себе зобов’язання під час дії програми долучити до своєї партнерської мережі 50 та більше партнерів з одного міста, які зареєструвались в системі, активували в особистому кабінеті свою бонусну картку та пройшли процедуру верифікації картки після оновлення сайту https://benefit-company.com/

3. В залік програми йдуть лише нові партнери, які зареєстровані під час дії програми. Ці нові партнери можуть бути долучені не лише в першу лінію, а і в будь-яку лінію партнерської мережі, але не входять в мережу партнерів, які також подали заявку на участь в цій програмі.

4. Benefit Company бере на себе зобов’язання надати в партнерську мережу партнера, який виконав умови програми, 5 комплектів для підключення закладів до системи Benefit Card (технологічне обладнання та програмне забезпечення) на умовах оренди за 1грн на рік.

Якщо умови акції будуть виконані достроково – комплекти для підключення закладів можуть бути надані достроково. По результатах програми буде проведений перерахунок, завдяки якому партнерські гілки, які подали заявку на участь, але не виконали умови програми, будуть зараховані в залік до структури наставника, який також подавав заявку на участь.

5. Комплекти для підключення закладів будуть надані при виконанні вищеозначених умов та підписання агентських угод з закладами, які будуть підключені до системи Benefit Card цими комплектами.