Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Збільшіть свій прибуток з Benefit Company

Створення та ведення власного сайту коштує не малих грошей, часу та зусиль. Потрібно або самому стати спеціалістом в IT-сфері, або сплачувати гроші відповідним спеціалістам. Більш того, сплачені гроші ще не гарантують позитивний результат цієї роботи. Хто з підприємців має такий досвід, той розуміє про що йде мова.

Але є альтернатива. Саме зараз у вас є дійсно унікальна можливість отримати в своє особисте використання сучасний та функціональний інтернет-магазин, розмістити в ньому інформацію про свій бізнес, товари, послуги, отримати клієнтів та замовлення без жодних витрат на рекламу.
 
 
Саме зараз таку можливість на акційних умовах надає вам український онлайн-торговий центр Benefit Company! Ця акційна пропозиція обмежена за часом, тому краще, що ви можете зробити зараз – це подати заявку на підключення до нашої системи.
 

Ми пропонуємо виключно чесну угоду – спочатку ми надаємо вам весь функціонал, підтримку та свою клієнтську базу та забезпечуємо продаж ваших товарів і послуг, а лише після цього ви сплачуєте нам комісійну винагороду у тому відсотку, який ми з вами попередньо погодимо.

Вже сьогодні сотні підприємців та десятки тисяч клієнтів користуються можливостями нашого онлайн-торгового центру. Це просто, зручно, вигідно!

Співпраця в п’ять простих  кроків

  1. Подайте заявку.

Подайте заявку та заповніть анкету для того, щоб наш менеджер зв’язався з вами для узгодження умов підключення вашого закладу.

  1. Підпишіть договір.

Після узгодження умов на ваш e-mail буде відправлений договір, які необхідно роздрукувати в двох екземплярах, заповнити та підписати.

  1. Надішліть документи.

Відправте заповнений договір в двох екземплярах та копії установчих документів на поштову адресу Benefit Company: а/с №8, пл. Кирила та Мефодія, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88005.

  1. Отримайте доступ до кабінету постачальника.

Після отримання вашого листа угода підписується з нашої сторони, ваш екземпляр відсилається на вашу поштову адресу  та вам надається доступ до кабінету постачальника на сайті benefit-company.com

  1. Одержуйте додатковий прибуток.

Розміщуйте інформацію про ваш заклад, ваші товари та послуги, отримуйте нових клієнтів та замовлення та сплачуйте комісію лише після того, як вже отримали прибуток завдяки Benefit Company.

 

Для підключення свого інтернет-магазину до онлайн-торгового центру Benefit Company, вам потрібно обрати пакет підключення постачальника "Standart" або "Premium" . Зверніть увагу, що зараз діє акція на придбання цих пакетів.

Для підключення свого закладу (магазину, ресторану, кав’ярні, авто мийки, салону краси та таке інше) до системи Benefit Card, вам потрібно придбати  або орендувати спеціальне обладнання  та програмне забезпечення для підключення закладу. Стандартний комплект «B2B» можна придбати на нашому сайті Комплект B2B . По питанням оренди обладнання для Benefit Card звертайтесь за телефонами служби підтримки: (050) 035 45 55; (063) 035 45 55; (097) 035 45 55.

Інструкція що до підключення обладнання та налаштування програмного забезпечення входить в даний комплект. Ці операції досить прості і можуть бути виконані без залучення окремих спеціалістів. При замовленні такого комплекту спеціаліст нашої служби підтримки постачальників зв’яжеться з вами, щоб узгодити всі необхідні питання що до підписання угоди, підключення обладнання та таке інше.

Про систему Benefit Card у відео за 1 хвилину:

Щоб узгодити всі питання, стосовно підключення вашого закладу до системи Benefit Card, просто подайте заявку на підключення.