Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Угода Користувача

1. Основні терміни

1.1 Benefit Company - національний український онлайн торговий центр. Крім здійснення покупок, компанія дає можливість не просто заощаджувати на щоденних покупках, а й забезпечити собі стабільний пасивний дохід.

1.2. Користувач - фізична особа, яка досягла 18 років, має повну цивільну правоздатність та дієздатність, що є зареєстрованим користувачем сайту benefit-company.com або оформила замовлення на сайті benefit-company.com і заключає за допомогою сайту benefit-company.com Договір купівлі-продажу Продукції Продавця шляхом акцепту (прийняття пропозиції укласти такий договір).

1.3. Партнер - фізична особа, яка досягла 18 років, має повну цивільну правоздатність та дієздатність, що є зареєстрованим, шляхом введення реферального коду наставника, партнером сайту benefit-company.com

1.4. Наставник - фізична особа, яка досягла 18 років, має повну цивільну правоздатність та дієздатність, що є зареєстрованим партнером сайту benefit-company.com та  має власний реферальний код  для підключення партнерів у свою структуру.

1.5. Кваліфікаційні статуси - статус партнера, який присвоюється залежно від особистого обсягу покупок і загального товарообігу організації в балах. Статус дає переваги, такі як: участь у розпреділенні  преміального фонду від балового товарообігу компанії та цінні подарунки.

1.6. Бали - бали нараховуються партнерам за особисті покупки по системі співвідношення, залежно від того у якого постачальника була здійснена покупка.

1.7. Бонуси - відсоток комісійної винагороди за особисті покупки і покупки особисто запрошених партнерів. Нараховується від суми балів. Відсоток особистої вигоди залежить від того у якого постачальника була здійснена покупка.

1.8. «Єдина бонусна карта Benefit Company» - всеукраїнська бонусна програма лояльності. Дана карта дає можливість накопичувати бали і бонуси за покупки так само як через інтернет-замовлення, здійснені на сайті benefit-company.com

1.9. Продавець -Постачальник - юридична особа або фізична особа-підприємець, зареєстрований відповідно до Законодавства, який реалізує за допомогою Виконавця Продукцію, зазначену на сайті benefit-company.com, з урахуванням умов даної Угоди користувача (оферти).

1.10. Виконавець - ТОВ «Global Benefit Network Company» (ЄДРПОУ 39755290), яке має право від імені та за рахунок Продавця розміщувати на сайті benefit-company.com пропозиції Продавця укласти Договір купівлі-продажу Продукції Продавця.

1.11. Продукція – товари та послуги широкого спектру, які підлягають реалізації Продавцем на умовах цієї Угоди користувача (оферти).

1.12. Сервіс benefit-company.com - це сервісний розділ, розміщений за адресою http://benefit-company.com в мережі Інтернет, який надає Користувачам широкі можливості здійснити швидкий і простий пошук, замовлення та доставку Продукції в режимі реального часу за допомогою мережі Інтернет.

1.13. Замовлення - відповідним чином оформлене і розміщене на сайті benefit-company.com Замовлення Користувача на покупку Продукції Продавця.

1.14. Законодавство - чинне законодавство України.

2. Предмет Угоди користувача

2.1. Дана Угода користувача є публічною пропозицією (далі - «Оферта») Продавця в особі Виконавця укласти Договір купівлі-продажу Продукції на умовах, зазначених на сайті benefit-company.com в мережі Інтернет (далі - «Сайт»).

2.2. Користувач, шляхом реєстрації на Сайті, приймає дану пропозицію Угоду користувача (Оферту) , беззастережно і безумовно погоджується з умовами оформлення замовлень, продажу і доставки Продукції на Сервісі benefit-company.com (далі - «Сервіс»), передбаченими цією Угодою користувача(Офертою), та зобов'язаннями, покладеними на Користувача в рамках цієї  Угоди користувача (Оферти) і зобов'язується дотримуватися їх.

2.3. Про прийняття Користувачем Угоди користувача (Оферти) також може свідчити оплата вартості Продукції способом, зазначеним на Сервісі.

2.4. Виконавець не є Продавцем Продукції, у тому числі в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів».

Отже, всі претензії щодо продажу Продукції, доставки Продукції, у тому числі в частині строків такої доставки, якості, кількості й інших умов продажу, можуть пред'являтися виключно до Продавця такої Продукції.

2.5. Виконавець не є особою, яка здійснює прийняття та / або передачу, та / або розгляд претензій від користувачів, пов'язаних з Продукцією, і не здійснює повернення Користувачам грошових коштів за Продукцію та / або обмін Продукції.

2.6. Справжня Угода користувача (Оферта) та інформація про продукцію, представлена на Сайті, є публічною офертою в контексті ст.ст. 633 і 641 Цивільного кодексу України.

3. Реєстрація на сайті та безпека

3.1. Для можливості оформлення замовлень і використання можливостей Сервісу Користувачеві необхідно зареєструватися на Сайті (створити обліковий запис). При заповненні форми реєстрації на Сайті Користувач приймає і погоджується з умовами цієї Угоди користувача (Оферти) .

3.2. Шляхом заповнення форми реєстрації Користувач погоджується на надання точної і правдивої інформації про себе. У разі надання Користувачем недостовірної інформації про себе, Виконавець матиме право відмовити Користувачеві в оформленні та прийнятті його Замовлення та / або відмовити такому Користувачеві в доступі до Сервісу та / або реєстрації.

3.3. Виконавець надає Користувачеві можливість створення єдиної персонального облікового запису (профілю). У разі створення Користувачем більше одного облікового запису Виконавець залишає за собою право видалити створені Користувачем інші облікові записи та / або відмовити Користувачеві в доступі до Сервісу.

3.4. Дозволяється реєстрація на Сайті фізичних осіб, які досягли 18 років, що мають повну цивільну правоздатність та дієздатність. Користувач підтверджує на момент реєстрації, що досяг 18 років і має повну цивільну правоздатність та дієздатність.

3.5. По завершенні реєстрації Користувачеві видається логін і пароль для входу в особистий кабінет.

3.6. Користувач несе повну відповідальність за безпеку свого логіна і пароля (щоб він не поширював цю інформацію третім особам), а також за все, що буде зроблено під його обліковим записом на Сайті.

3.7. Користувачу рекомендується регулярно змінювати свої паролі. Користувач зобов'язується негайно проінформувати Виконавця у разі неавторизованого доступу до його облікового запису третіми особами або про будь-які інші порушеннях безпеки.

3.8. Заборонено використовувати Сайт в протизаконній та забороненій діяльності. Користувач погоджується дотримуватися законів, у тому числі не поширювати спам, не поширювати шкідливе програмне забезпечення, посилання на WEB ресурси, які можуть нанести шкоду кому - небудь, а також не здійснювати на Сайті інші дії, які не відповідають нормам моралі і Законодавства.

3.9. В разі, якщо Виконавець запідозрить Користувача у скоєнні протиправних дій, у тому числі: шахрайство з банківськими картками, поширення спаму, шкідливих програм, інших діянь, що порушують умови цієї Угоди користувача (Оферти) , Виконавець вправі звернутися у відповідні державні органи із заявою та / або заблокувати та / або видалити обліковий запис Користувача.

3.10. Шляхом реєстрації на Сайті Користувач надає Виконавцю повне право (дозвіл) на обробку його персональних даних відповідно до Цивільного кодексу України, внутрішніми документами Виконавця з метою укладення цивільно-правових правочинів, надання та / або передачу персональних даних третім особам у порядку і на підставах, визначених чинним законодавством та внутрішніми документами Виконавця без необхідності повідомлення Користувача про дії з персональними даними і знає про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її мета і найменування, місцезнаходження. У разі зміни визначеної мети обробки персональних даних Користувач не заперечує проти обробки його персональних даних, якщо така необхідність буде визначена чинним Законодавством та / або внутрішніми документами Виконавця, а також повідомляє, що він ознайомлений з Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI з усіма змінами та доповненнями до нього, зокрема про свої права, визначені цим Законом. Крім того Користувач підтверджує факт повідомлення про включення його персональних даних у відповідну базу персональних даних, про мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.11. Користувач шляхом реєстрації на Сайті дає свою згоду на отримання регулярних розсилок з актуальною інформацією стосовно Продукції Продавця, акцій та бонусних програм на свою електронну пошту та / або у вигляді push-  та sms-повідомлень.

Користувач підтверджує, що отримання Користувачем інформації на його електронну пошту та / або у вигляді будь-яких push- та  sms-повідомлень, не є спамом.

Користувач має право в будь-який момент відмовитися від послуг регулярних розсилок, звернувшись до Служби підтримки Виконавця за номером телефону або електронною поштою Виконавця, зазначених на Сайті.

Підставою для припинення доступу Користувача до послуг регулярних розсилок є Заява Користувача, що складається за формою, встановленою Виконавцем, яке Користувач заповнює і направляє на електронну пошту Виконавця.

Строк для розгляду Заяви Користувача Виконавцем, у такому випадку, не перевищує 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання Виконавцем Заяви від Користувача.

4. Інтелектуальна власність та авторське право

4.1. Всі використані і розміщені на Сервісі результати інтелектуальної діяльності, а також сам Сервіс є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняються законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними угодами і конвенціями. Будь-яке використання розміщених на Сервісі результатів інтелектуальної діяльності (у тому числі елементів візуального оформлення Сервісу, символіки, текстів, графічних зображень, ілюстрацій, фото, відео, програм, музики, товарних знаків та інших об'єктів) без письмового дозволу Виконавця або законного правовласника є незаконним і може послужити причиною для судового розгляду та притягнення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до Законодавства.

4.2. Крім випадків, встановлених цією Угодою користувача (Офертою) , а також чинним Законодавством, жоден результат інтелектуальної діяльності, розміщені на сервісі, не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, викачаний, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах, без попереднього письмового дозволу Виконавця або законного правовласника.

4.3. Доступ до результатів інтелектуальної діяльності, розміщені на сервісі, надається Виконавцем виключно для особистого некомерційного використання Користувачем з метою ознайомлення з ними виключно за допомогою Сервісу, без права на відтворення (у тому числі копіювання / завантаження / збереження) таких об'єктів в пам'ять електронних пристроїв Користувача, а також без права на інше використання, не передбачене справжньою Угодою користувача (Офертою) , у тому числі їх продаж, модифікацію, поширення цілком або по частинах і т.п.

4.4. Виконавець залишає за собою право в будь-який час видаляти з Сервісу будь-які результати інтелектуальної діяльності, розміщені на ньому, без повідомлення Користувача.

5. Права та обов'язки Виконавця

5.1. Обов'язки Виконавця:

5.1.1. приймати, обробляти замовлення, повідомляти Користувачеві інформацію відносно змін у статусі замовлення, часу і вартості здійснення доставки;

5.1.2. не розміщувати на Сервісі будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;

5.1.3. не описувати або пропагувати злочинну діяльність, не розміщувати інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;

5.1.4. не розміщувати на Сервісі будь-яку інформацію, що порушує права третіх осіб на результати інтелектуальної діяльності;

5.1.5. приймати грошові кошти в рахунок оплати Продукції, якщо такий спосіб оплати передбачений на Сайті;

5.1.6. інші обов'язки Виконавця, передбачені цією Угодою користувача (Оферти) .

5.2. Права Виконавця:

5.2.1. на свій власний розсуд змінювати, доповнювати або видаляти будь-яку опубліковану на Сервісі інформацію, а також відеоконтент і будь-які елементи і складові частини Сервісу, призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів Сервісу в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, в тому числі, але не виключно, у разі порушення Користувачами цієї Угоди користувача (Оферти) та / або застосовного Законодавства.

5.2.2. без спеціального повідомлення Користувача змінювати та / або доповнювати справжню Угоду користувача (Оферту) . Зміни / доповнення набувають чинності з моменту їх розміщення (публікації) на Сайті, якщо інше прямо не вказано Виконавцем;

5.2.3. в будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації, і запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи (зокрема, документи, що підтверджують особу). Ненадання таких документів, на розсуд Виконавця, може бути прирівняне до надання недостовірної інформації, у зв'язку з чим Виконавець вправі відмовити Користувачеві в реєстрації на Сайті (створенні облікового запису);

5.2.4. розміщувати коментарі до відгуків Користувача;

5.2.5. проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом розсилки актуальної інформації про Продукції Продавця, акціях і бонусних програмах на електронну пошту Користувача та / або у вигляді push- та sms-повідомлень;

5.2.6. інші права Виконавця, передбачені цією Угодою користувача (Офертой).

6. Права та обов'язки Користувача

6.1. Обов'язки Користувача:

6.1.1. використовувати можливості Сервісу тільки в законних цілях, дотримуватися чинного законодавства, а також умови цієї Угоди користувача (Оферти) ;

6.1.2. отримувати і оплачувати замовлення і доставку Продукції згідно з Тарифами Продавця, зазначеним на Сайті, в обумовленому місці і в обумовлений час, і гарантувати достовірність інформації про заявку, місце і час отримання замовлень. У разі зміни даної інформації, Користувач погоджується понести додаткові транспортні витрати;

6.1.3. регулярно ознайомлюватись з інформацією, розміщеною на Сайті, включаючи справжню Угоду користувача (Оферту), з метою своєчасного ознайомлення зі змінами та / або доповненнями. Використання Користувачем можливостей Сервісу після будь-яких змін і / або доповнень означає згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями;

6.1.4. утримуватися від здійснення дій, спрямованих на дестабілізацію роботи Сервісу, здійснення спроб несанкціонованого доступу до Сервісу, результатам інтелектуальної діяльності, розміщених на ньому, а також від здійснення будь-яких інших дій, що порушують права Виконавця та / або третіх осіб;

6.1.5. не направляти через / за допомогою Сервісу матеріали, що є рекламою яких-небудь товарів або послуг, без підписання Угоди з Виконавцем.

6.1.6. не відтворювати, не повторювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати, а також не використовувати будь-яким способом для яких-небудь комерційних цілей Сервіс та (або) будь-які частини вмісту Сервісу без згоди Виконавця;

6.1.7. надати при реєстрації (створенні облікового запису) точну, актуальну та повну інформацію про себе, яка може бути запрошена реєстраційними формами Сервісу та / або Виконавцем;

6.1.8. вживати належниі заходи для забезпечення збереження свого облікового запису (включаючи адреси електронної пошти) і паролів. Для цього Користувач зобов'язаний здійснювати вихід з свого облікового запису (завершувати кожну сесію по кнопці «Вихід») перед переходом на сторонні сайти або закриттям браузера (Інтернет-оглядача);

6.1.9. періодично оновлювати інформацію, яку він представив при реєстрації, щоб забезпечити її точність, актуальність та повноту;

6.1.10. не вживати спроби з відключення чи іншого втручання в будь-які технічні засоби захисту Сервісу або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на ньому, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якої інформації або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на Сервісі;

6.1.11. Користувачу при використанні Сервісу забороняється завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:

• містить погрози, дискредитує, ображає, порочить честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших Користувачів або інших третіх осіб;

• порушує права неповнолітніх осіб;

• є вульгарною або непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення і тексти або сцени сексуального характеру;

• містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами;

• містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;

• пропагує та / або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;

• містить екстремістські матеріали;

• пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій,

• містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, але не обмежуючись, державної та комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;

• містить посилання на сторонні ресурси;

• носить шахрайський характер;

• є інтелектуальною власністю третіх осіб, що не давали дозвіл Користувачеві на її використання, а також порушує інші права та інтереси фізичних і юридичних осіб або вимоги Законодавства;

6.1.12. інші зобов'язання Користувача, передбачені цією Угодою користувача (Офертою) .

6.2. Права Користувача:

6.2.1. на отримання достовірної інформації про продукцію, представлену на Сайті;

6.2.2. на отримання Продукції в обумовленому місці і в обумовлений час;

6.2.3. припинити використання Сервісу і відмовитися від створеного ним облікового запису, відправивши відповідний запит Виконавцю згідно формі зворотнього зв'язку;

6.2.4. при отриманні Продукції незадовільної якості, за умови порушення Продавцем інших умов продажу Продукції, просити Виконавця про блокування на Сайті несумлінного Продавця;

6.2.5. інші права Користувача, передбачені цією Угодою користувача (Офертою) і Законодавством.

6.3. Умови для партнерів

6.3.1. Партнерами Benefit Company є фізичні особи, які досягли 18 років, які мають повну цивільну правоздатність та дієздатність, що є зареєстрованими, шляхом введення реферального коду наставника.

6.3.2. Бали і бонуси нараховуються партнеру за особисті покупки після отримання замовленої продукції.

6.3.3. У разі повернення продукції бали і бонуси не нараховуються.

6.3.4. Нараховані бонуси за попередній місяць стають доступними після 15 числа наступного календарного місяця.

6.4. Бали і бонуси

6.4.1 Бали - нараховуються за особисті покупки за системою співвідношення, залежно від того у якого постачальника була здійснена покупка.

6.4.2. Бонуси - відсоток комісійної винагороди за особисті покупки і покупки особисто запрошених партнерів. Нараховується від суми балів. Відсоток особистої вигоди залежить від того у якого постачальника була здійснена покупка.

6.4.3. Нарахування бонусів:

6.4.3.1. Бонуси нараховуються за особисті покупки.

6.4.3.2. Бонус за запрошення. Від балового обсягу покупок всіх партнерів в першій лінії, наставник отримує винагороду у розмірі 4% комісійного бонусу за підсумками календарного місяця.

6.4.3.3. Від балового товарообігу постачальника в системі, VIP-партнер, який його підключив, одержує винагороду в розмірі 1%.

6.4.3.4. Партнер, залежно від кваліфікаційного статусу бере участь у розподілі преміального фонду від балового товарообігу компанії.

6.4.4. Бонуси можна використовувати:

6.4.4.1. При купівлі товарів, шляхом інтернет-замовлення або при використанні  «Єдиної бонусної картки Benefit Company” в постачальників , якщо  в постачальника ця послуга доступна.

6.4.4.2. Перерахувати бонуси іншому партнеру.

6.4.4.3. Отримати їх у вигляді готівки.

7. Правила здійснення оплати Продукції

7.1.В рамках Сервісу Виконавець надає Користувачеві можливість здійснити оплату Продукції кур'єру та / або банківським переказом за допомогою платіжної картки.

7.2. Перелік Продукції, ціни, порядок оформлення Замовлень, умови та способи оплати та доставки Продукції та інша інформація вказані на Сервісі.

7.3. У разі вибору способу оплати Продукції банківським переказом за допомогою платіжної картки, Користувач зобов'язаний провести оплату платіжною картою згідно подальших інструкцій, представленим на Сервісі. Користувач підтверджує свою згоду на оплату послуг (комісій) третім особам (банку та / або платіжної системи), які забезпечують здійснення платежів за допомогою платіжної картки, якщо такі будуть встановлені.

7.4.Факт оформлення Замовлення та / або оплати Продукції одним із способів, зазначеним на Сервісі, є підставою для виникнення прав та обов'язків у Продавця та Користувача за договором купівлі-продажу Продукції.

7.5. При оплаті Продукції способом, зазначеним на Сервісі, Користувач має права, передбачені законодавством про захист прав споживачів.

7.6. Користувачеві відомо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, яким встановлено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), Продукція належної якості поверненню не підлягає.

7.7. При поверненні Продукції неналежної якості обов'язок повернення грошових коштів, сплачених за Продукцію неналежної якості, у всіх випадках лежить на продавцеві продукції і здійснюється за рахунок Користувача, якщо інше не погоджено з Продавцем.

7.8. Порядок повернення коштів за продукцію неналежної якості регулюється Законом України «Про захист прав споживачів», Цивільним кодексом України та внутрішніми документами Продавця, які регулюють такі питання.

7.9. При поверненні Продукції неналежної якості, Виконавець не несе зобов'язання приймати участь у вирішенні таких питань.

8. Відповідальність. Обмеження відповідальності

8.1. Виконавець надає Користувачеві можливість користуватися Сервісом без жодних гарантій щодо якості, безпеки, можливостей використання Продукції Продавця, представленої на Сервісі, постійного та безумовного доступу до Сервісу.

8.2. Повноваження Виконавця обмежуються розміщенням на Сервісі від імені та за рахунок Продавця інформації про Продукції. Права та обов'язки виникають безпосередньо у Продавця та Користувача і всі претензії пред'являються Продавцю.

8.3. Користувач розуміє і погоджується, що Виконавець не несе відповідальності перед Користувачем і / або третіми особами:

8.3.1. за якість поставленої продукції і можливу невідповідність Продукції загальноприйнятим стандартам та / або очікуванням Користувача;

8.3.2. за затримки, збої, невірну або невчасну доставку Продукції Користувачеві, а також за заподіяні Користувачеві внаслідок цього матеріальні збитки;

8.3.3. за забезпечення Користувача необхідною, достовірною, своєчасною і доступною інформацією про пропоновану до продажу Продукцію, за можливість порушення розміщенням такої інформації прав третіх осіб, за порушення інших вимог законодавства про захист прав споживачів. Відповідальність за актуальність, законність і достовірність інформації про Продукції на Сервісі несе виключно Продавець даної Продукції;

8.3.4. за утримання та відповідність інформації і фотоматеріалів, використаних / одержаних Користувачем на Сервісі, Продукції що поставляється;

8.3.5. за зміст Сервісу, включаючи, але, не обмежуючись, наступним: тексти і коментарі, зображення, а також будь-яку іншу інформацію;

8.3.6. за будь-які дії Користувача на Сайті;

8.3.7. за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації на Сайті;

8.3.8. за будь-які помилки, втрати, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці або передачі даних, крадіжку, знищення або неправомірний доступ третіх осіб до результатів інтелектуальної діяльності, розміщені на сервісі;

8.3.9. за будь-які технічні збої або інші проблеми телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин;

8.3.10. за відповідність Сервісу цілком або його розділів очікуванням Користувача, безпомилкову та безперебійну роботу Сервісу, припинення доступу Користувача до Сервісу і результатами інтелектуальної діяльності, розміщені на сервісі, збереженість логіна і пароля Користувача, що забезпечують доступ до Сервісу, а також збитки, що виникли у Користувача у зв'язку з обмеженням / припиненням доступу до Сервісу з якихось причин;

8.3.11. за видалення або незбереженість будь-якої персональної інформації про Користувача;

8.3.12. за збитки, що виникли внаслідок несанкціонованого використання третіми особами облікового запису Користувача;

8.3.13. за будь-який збиток обладнання або програмного забезпечення Користувача чи інших осіб, викликаний або пов'язаний з використанням Сервісу;

8.3.14. за будь-якой прямий, непрямий, ненавмисний збиток, включаючи втрачену вигоду, шкоди честі, гідності або діловій репутації, які виникли у зв'язку з використанням Користувачем Сервісу або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на Сервісі.

8.4. Сервіс може містити посилання на інші ресурси мережі Інтернет. Користувач визнає і погоджується з тим, що Виконавець не контролює і не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням цих ресурсів. Будь-які переходи по посиланнях, здійснювані Користувачем, останній робить на свій страх і ризик.

8.5. Користувач несе відповідальність за точність та достовірність інформації, зазначеної ним при заповненні форми реєстрації на Сайті, за збереження свого облікового запису і пароля, і за все дій, які виконані на Сайті під його обліковим записом та паролем;

8.6. Користувач несе відповідальність за власні дії у зв'язку зі створенням і розміщенням коментарів на Сервісі, а також у зв'язку з розміщенням інформації на персональних сторінках Сервісу відповідно до чинного Законодавства.

8.7. У разі пред'явлення третіми особами претензій до Виконавця, пов'язаних з діями Користувача на Сервісі, Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок врегулювати вказані претензії з третіми особами, захистивши Виконавця від можливих розглядів, збитків і компенсацій.

8.8. У випадку, якщо в результаті претензій від третіх осіб Виконавцю будуть заподіяні збитки та / або Виконавець оплатить таким третім особам штрафні санкції, компенсації, збитки, витрати і т.п., Виконавець має право вимагати, а Користувач зобов'язується відшкодувати їх Виконавцю (штрафні санкції , компенсації, збитки, витрати, виплати і т.п.) в повному обсязі.

9. Конфіденційність

9.1. Користувач зобов'язується зберігати конфіденційність інформації, яка була ним отримана в процесі використання можливостей Сервісу. Конфіденційною вважається вся інформація щодо Виконавця і Продавця, Продукції, замовлень та ін. даних, які стали відомі Користувачеві.

9.2. Користувач зобов'язується не передавати третім особам конфіденційну інформацію без згоди її правовласника, окрім як за запитами уповноважених державних органів та / або лише у випадках і в порядку, встановлених Законодавством.

9.3. При невиконанні Користувачем зазначених вище вимог, якщо це спричинило неправомірне розголошення конфіденційної інформації, правовласник конфіденційної інформації має право залучити Користувача до відповідальності в порядку, встановленому Законодавством, і вимагати відшкодування завданих збитків у повному обсязі.

9.4. Виконавець залишає за собою право записи телефонні розмови користувачів з операторами Виконавця. При цьому Виконавець зобов'язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до цієї інформації та / або передачу такої інформації третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання замовлень.

9.5. Виконавець залишає за собою право використовувати особисті дані Користувача, отримані в ході реєстрації на Сайті, в маркетингових цілях, в тому числі, з метою інформування Користувача про Продукції Продавця, акціях і бонусних програмах за допомогою електронної пошти та / або push- та sms-повідомлень.

10. Інші положення

10.1. Справжня Угода користувача (Оферта)  і всі відносини між Виконавцем та Користувачем, що виникли на підставі цієї  Угоди користувача (Оферти)  регулюються і тлумачаться відповідно до Законодавства.

10.2. Якщо з тих чи інших причин які-небудь з умов цієї Угоди користувача (Оферти) є недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших умов оферти.

10.3. Справжня Угода користувача (Оферта)  укладається на невизначений термін і поширює свою дію на всіх користувачів, які зареєструвалися на Сайті (створили обліковий запис), починаючи з моменту такої реєстрації.

10.4. Усі розбіжності та спори, що виникають у зв'язку зі справжньою Угодою користувача (Офертою), будуть вирішуватися виключно шляхом переговорів.

10.5. У разі недосягнення згоди шляхом переговорів, всі спори, розбіжності, вимоги та претензії, які виникають щодо цієї  Угоди користувача (Оферти), підлягають вирішенню в постійному діючому Незалежному Третейському суді при Всеукраїнській громадській організації «Ліга юридичного захисту інтересів споживачів» (зареєстрованої Міністерством юстиції України 14.09.2004 року , свідоцтво №001-т.с.) згідно з його Регламенту, за місцезнаходженням даного третейського суду: 01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, будинок 9/2, офіс 69. Рішення Третейського суду буде остаточним і обов'язковим для кожної сторони і буде здійсняться ними у строки, зазначені в рішенні Третейського суду.

10.6. Користувач підтверджує, що він ознайомлений зі змістом Регламенту постійно діючого Незалежного Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації «Ліга юридичного захисту інтересів споживачів» та Положенням про третейські зборах і витратами постійно діючого Незалежного Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації «Ліга юридичного захисту інтересів споживачів» і погоджується з їх умовами.

10.7. Виконавець не приймає участі в можливих розбіжностях і суперечках (в т.ч. і судових) між Продавцем та Користувачем.

10.8. Справжня Угода користувача (Оферта) набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті Виконавця.