Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Вітаємо нових постачальників системи Benefit Card – у м. Ужгород!

Вітаємо одразу двох нових постачальників підключених до системи Benefit Card - Піцерія-Паб "Тарантіно"  та Паб "Street food" !
 
Піцерія-Паб "Тарантіно" – це завжди смачно, якісно та за доступною ціною. Ми прагнемо, щоб у нас вам було завжди весело та комфортно, тому вирішили об’єднати піцерію та паб в одному форматі. Тут вам запропонують кращі кавові напої та чайну карту, страви української кухні та оригінальні закуски до свіжого, крафтового пива. Бажаєте насолодитись бездоганним смаком запашної, духмяної піци? Тоді, ми з радістю запрошуємо до Піцерії-Пабу "Тарантіно" .
Чекаємо на вас за адресою: м. Ужгород, вул. Сечені 48/4.
 
Паб "Street food" заклад, що об’єднує людей.
Це паб, що дозволяє не тільки дивитися спортивні трансляції на проекторі, але і повністю занурюватися в гру, відчуваючи себе на матчі улюбленої команди.
Справжній традиційний паб, відомий своїм дружнім персоналом, чудовою атмосферою та відомими продуктами: відмінні сорти крафтового пива на кранах, неймовірно смачні гамбургери, золотиста картопля фрі, закуски сирні та м’ясні, кілька видів гарячих снеків.
Паб "Street food"  – це також, кальян: Cartel, Fumari, Starbuzz, Vintage, Tangiers.
Ми знаходимось за адресою: м. Ужгород, проспект Свободи, 49.
 
Пред’являйте бонусну картку або NFC-брелок в закладах Піцерія-Паб "Тарантіно" та Паб "Street food" та отримуйте бонус 5% накопичувальної знижки в подарунок від Benefit Company. Зверніть увагу: в обох закладах доступний обмін бонусів.