Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Закладів Benefit Card у місті Львів стало ще більше!

Зустрічайте на benefit-company.com: ресторан - піцерія "Ciao Bella", Winehouse – винний бар, ресторан мексиканської вуличної їжі "Mi Calle" та Міжнародний Центр корекції постави "Академія Грація" Оксани Слінько! Різновид кухонь, смачні страви та алкогольні напої - все це чекає Вас у місті Львів! Не забуваємо також, що в закладах діє система Benefit Card! Відпочиваємо і пред'являємо картку Benefit.
 

Ciao Bella

Ресторан - піцерія "Ciao Bella" («Чао Белла») у Львові запрошує насолодитися смаком запашної гарячої піци, випеченої за справжнім італійським рецептом просто на Ваших очах. Видовище випікання піци в справжній печі зачарує, а аромат не дозволить встояти перед спокусою спробувати смакоту. "Ciao Bella" також доставить страви або піцу до Вашого столу гарячими та смачними. А в теплу пору року ресторан відкриває літній майданчик, де так приємно смакувати холодним пивом, смачною піцою та іншими вишуканими стравами італійської кухні до пізнього вечора.

 

Winehouse

Winehouse - це винний бар в серці Львова. Крім вина, ви зможете отримати насолоду від оригінальних винних коктейлів, фруктових сидрів, пива, а також домашньої випічки. Winehouse - це винні коктейлі і трохи пива.

 

MI CALLE


 

Ресторан "Mi Calle" радо запропонує Вам найсмачніші страви мексиканської вуличної іжі: ситне буріто, легкі тако, гарячу кесадилью, хрусткі начоси, овочеву, ананасову та сирну сальси, і звичайно, його величність соус гуакамоле. Гостроту страв контролюєте Ви самостійно! Від пікантного пряного смаку і до найпекучішого – ми допоможемо Вам відчути справжню Мексику!
 

Академія Грація


 

 Міжнародний Центр корекції постави  Оксани Слінько "Академія Грація", вперше у Львові і в Україні, представляє абсолютно новий підхід до профілактики та лікування сколіозів, кіфо - лордозів, остеохондрозів та інших захворювань опорно - рухового апарату. Обладнання Центру відповідає найсучаснішим європейським стандартам для подібних Центрів. До послуг клієнтів – 3 дзеркальних зали: великий зал –для групових занять, малий – для дитячих та сімейних занять, а також зал для індивідуальних та консультативних занять. Зали для занять обладнані сучасним ортопедичним обладнанням та тренажерами українських та зарубіжних виробників.