Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

Ресторан "Підпільний Кіндрат"

Ресторани

Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат Підпільний Кіндрат
-10 %
Львів
вул. Валова, 25
Пн.-Пт. 10:00 - 23:00
Сб. 10:00 - 23:00
Нд. 10:00 - 23:00
Насолоджуйтесь відмінним смаком авторських настоянок і не тільки у закладі Підпільний Кіндрат в м. Львів та отримуйте бонусну знижку 10% при наявності картки Benefit.
Тільки у Підпільного Кіндрата найбільше настоянок у світі - 65 видів, частина з яких відзначена нагородами, та заслужено називається найкращими настоянками України. Якщо Ви любити файно забавитись, добре випити і смачно закусити тоді Вам до Кіндрата. Тут для Вас запечуть найсмачнішу свинну рульку, стушкують кролика в сметані, подадуть фаршировану щуку, холодець, паштети, оселедці, сальцесони навіть ковбаси в самогоні при Вас підсмажать. А якщо до Вас на вулиці підійде фацет з блискучим як псячі яйця ранцем, та задурно наливає якогось чудо напитка, то не лякайтесь, то агент Підпільного Кіндрата, а від напою Ви станете веселішими та життєрадісними, особливо якщо споживати не з кілішка, а прямо з трубки.
Настоянку "Борщ" занесли до десяти найоригінальніших напоїв світу. Настоянка "Борщ" це унікальний гастрономічний продукт, який не містячи жодної краплі борщу, завдяки ретельному підборі інгредієнтів відтворює і смак і запах найкращого борщику. А культура пиття цього напою теж унікальна - п'єте великими ковтками, та після кожного ковтка відчуваєте внутрішнє тепло, а у роті залишається приємний смак борщику, таке враження ніби Ви дійсно закусили борщем. Чекаємо Вас у Підпільного Кіндрата - ресторація авторських настоянок. Зігріваєм тіло, звеселяєм душу!
Номер закладу: +38 098 035 7678
  • Benefit Card
  • Wi-Fi
  • Оплата карткою
  • Парковка
  • Дитяча кімната
  • Vip кімната
  • Тераса
Ваша оцінка:

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити коментар