Онлайн торговий центр
(050) 035 45 55 (063) 035 45 55 (097) 035 45 55

Оберіть місто

ВелоЛідер

Спорт, хобі, відпочинок

Вело-Лідер Вело-Лідер Вело-Лідер Вело-Лідер
-0 %
Пн.-Пт. вихідний
Сб. вихідний
Нд. вихідний
Стартовий пакет учасника за умови попередньої реєстрації складає - 60 грн., в день змагань - 80 грн.
 
Учасники 7 -16 років автоматично беруть участь в змаганнях локації №2 та №3 (див. схеми в Положенні), або можуть обирати за власним бажанням.
 
Всі попередньо зареєстровані учасники через benefit-company.com отримають у подарунок картку Benefit, яка надає можливість  отримувати накопичувальну знижку за покупки у мережі партнерів компанії серед яких десятки ресторанів, кав’ярень, піцерій, магазинів одягу, взуття та багато інших закладів. Розмір знижки може сягати до 30% від суми покупки. Перелік закладів щотижня поповнюється (вартість картки, яку Ви отримаєте в подарунок, складає 100 грн.)
 
Після реєстрації на вказану Вами електронну пошту надійде анкета реєстрації Вашої дитини у зазначених змаганнях.
ПОЛОЖЕННЯ 
про проведення відкритого Кубку м.Ужгорода з 
велоспорту- маунтенбайк серед дітей та молоді (аматорів) 
„ВЕЛО-ЛІДЕР”
   
І. МЕТА І ЗАВДАННЯ  
В рамках відзначення Європейського тижня мобільності та святкування дня міста Ужгород, а також на виконання регіональних та міських програм з розвитку спорту та інфраструктури проводитиметься відкритий Кубок м.Ужгорода з велоспорту- маунтенбайк серед дітей та молоді (аматорів) „ВЕЛО-ЛІДЕР” (далі – дитяча велогонка „Вело-Лідер”) проводиться з метою:
- активного відпочинку та здорового способу життя;
- формування традицій активного сімейного відпочинку;
- залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час вело-прогулянок в містом;
- порушення питання розбудови вело-інфраструктури та формування вело–культури в місті;
- залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
- пошуки талановитих дітей та підлітків, для подальшого залучення в ДЮСШ для занять велоспортом. 
Завдання велогонки: пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток дитячого велоспорту в м.Ужгород та Закарпатті, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та активного сімейного відпочинку.
 
ІІ. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ
Організатори: ГО “Велосипедно-туристичний клуб “ЛІДЕР” за підтримки управління культури, спорту, сімʼї та молоді і управління освіти Ужгородської міської ради, Комплексної ОДЮСШ “Спартак”, Закарпатського ОЦФЗН “Спорт для всіх”, Управління патрульної поліції в м.Ужгород та Мукачево, а також спонсорів і партнерів.
Суддівство забезпечує бригада суддів затверджена Велоклубом “Лідер”. 
За громадську безпеку під час проведення змагання відповідає поліція. У разі потреби для надання невідкладної медичної допомого учасникам та гостям заходу у Боздошському парку буде розташована карета швидкої допомоги. 
Дитяча велогонка „Вело-Лідер” є публічним заходом, і, беручи участь в ньому, учасники, супроводжуючі особи, гості та інші особи, присутні на заході, автоматично дають згоду на зйомку фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само цифрові носії. Фізична особа, яка не погодилася на зйомку її на фото-, кіно-, теле- або відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки або запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
 
ІІІ. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Учасники велогонки „Вело-Лідер” зобов’язані ознайомитися з цим положенням про змагання та дотримуватися їх під час змагань. 
Учасниками велогонки „Вело-Лідер” можуть бути діти віком від 3 до 16 років, які не мають протипоказань для занять фізичною культурою та спортом.
 За бажанням батьків за умови попередньої реєстрації допускаються діти на біговелах 2 річного віку.
Змагання серед дівчат та хлопців у відповідності до локацій даного положення проводяться окремо. 
Старт у кожній віковій групі відбувається за умови, якщо стартуючих учасників нараховується не менше, як 3 особи. Якщо у відповідній категорії учасників немає трьох дітей то відповідно до загальних правил змагань, організатори залишають за собою право переводити учасників з однієї категорії до іншої. 
Змагання особисто-командні.
Учасники можуть формуватись у команди, що зазначається при реєстрації, що може налічувати:
- до 10 учасників від 7 до 16 років, з хлопчиків та дівчат незалежно від категорії. 
- до 5 учасників від 3 до 6 років, з хлопчиків та дівчат незалежно від категорії. 
Управлінням освіти Ужгородської міської ради буде направлено прохання до ДНЗ та ЗОШ з метою надання інформації педагогами організаторами та вчителями фізичної культури та спорту (вихователями) учнів про проведення та умови участі у відкритому Кубку м.Ужгорода з велоспорту- маунтенбайк серед дітей та молоді (аматорів) „ВЕЛО-ЛІДЕР” та малюнкового конкурсу “Ужгород-велосипедний” та можливого надання ними практичної допомоги для бажаючих.
Допуск до участі в змаганнях. 
До участі у змаганнях допускаються особи віком від 2-ох років зі справним велосипедом (велобегом), справними гальмами та велосипедним шоломом, які пройшли реєстрацію та сплатили стартовий внесок.
Обмежень щодо типу велосипеда (велобега) немає. 
Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, або за порушення умов проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді. 
За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність. 
Всі учасники велоперегонів повинні мати: медичну довідку про стан здоров’я (оригінал), або спортивну страховку від нещасного випадку, дійсну на дату перегонів, або батьки, чи супроводжуючі їх особи, на місці під час реєстрації підписують угоду за якою беруть відповідальність за стан здоровʼя дитини на себе. За достовірність поданого зазначеного вище документу відповідає особа (батьки), що подає медичну довідку чи страховку.
Особиста відповідальність. 
Батьки, чи супроводжуючі дітей особи, що зареєстрували учасника велогонки особисто відповідають за технічний стан велосипеду, стан здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час велоперегонів. У випадку отримання учасником перегонів травми в наслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки, тощо, при цьому матеріальне відшкодування не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки), а також учасники та/або їх родичі (не пред’являють претензій). 
 
Місце та час проведення.
Велогонка „Вело-Лідер” відбудеться 23 вересня 2017 року в Боздошському парку, за адресою: м.Ужгород, вул. Слов’янська набережна.
Для злагодженості в організації та проведенні змагань попередня реєстрація є важливою. Попередню реєстрацію онлайн відкрито до 18:00 22 вересня 2017 року за посиланням: https://benefit-company.com/partner/9204
Але є можливість зареєструватися в день старту, в наметі суддів. 
Початок оформлення для участі у велоперегонах за попередньою реєстрацією в день проведення з 09-30. Реєстрація завершується за 20 хвилин до старту. 
При отриманні номеру, батьки/супроводжуючі особи учасника велоперегонів повинні віддати розписку про усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганнях. 
За свій стартовий внесок учасники отримують: 
- участь в дитячих велоперегонах; 
- стартовий номер учасника змагань; 
- пляшку мінеральної води;
- значок на магніті із логотипом Велоклубу „Лідер”;
- чергування/обслуговування кваліфікованої карети швидкої медичної допомоги;
- переможці і призери отримують призи та подарунки; 
- запрошення для занять в Велоклуб „Лідер”;
- незабутню атмосферу спілкування та змагання! 
 
Всі попередньо зареєстровані учасники через benefit-company.com отримають у подарунок картку Benefit, яка надає можливість  отримувати накопичувальну знижку за покупки у мережі партнерів компанії серед яких десятки ресторанів, кав’ярень, піцерій, магазинів одягу, взуття та багато інших закладів. Розмір знижки може сягати до 30% від суми покупки. Перелік закладів щотижня поповнюється (вартість картки, яку Ви отримаєте в подарунок, складає 100 грн.)
 
ВСІ деталі на сторінці facebook Велоклубу “Лідер”.
 
Старт об 11.00.
Траси змагань:
Локація 1 „Садок”: індивідуальна гонка на час на велосипеді або біговелі по рівній площині дистанція „туди і назад з розворотом” відстань до 150 м. для дітей віком від 3 до 6 років. Схема 1.
Категорії: 
- біговел – 3 роки;
- біговел – 4 роки;
- велосипед – 4 роки;
- велосипед – 5 років, окремо серед дівчат та хлопчиків; 
- велосипед – 6 років, окремо серед дівчат та хлопчиків.
 
Локація 2 „Школа - Фігурна їзда”: передбачає змагання на техніку їзди на велосипеді, що включає: старт – їзду з технічними елементами – залишення велосипеда біля тумби перед фінішем та перетин фінішу пішки – для дітей віком від 7 до 16 років. 
За кожну збиту фішку дається штрафне очко/секунда, та якщо велосипед впаде від тумби при його вкладанні – додається 1 очко/секунда яка додається до результату проїзду. Схема 2.
Категорії: серед дівчат та хлопчиків
- 7-8 років;
- 9-10 років;
- 11-12 років;
- 13-14 років;
- 15-16 років.
 
Локація 3 „Крос-кантрі” - кільце, яке передбачає змагання на швидкість та витривалість - для дітей віком від 7 до 16 років. 
Категорії учасників: серед дівчат та хлопців 
7 – 8 років;
9-10 років;
11-12 років;
13-14 років;
15-16 років;
Умови проїзду на дистанціях будуть повторно оголошені перед стартом кожної локації та показовим заїздом вихованців КОДЮСШ „Спартак”.
Залік в кожній категорії — особисто-командний. Детальний таймінг буде оголошено перед стартом.
 
IV. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
Попередній огляд траси. 
Траса буде розмічена сигнальною стрічкою в день перегонів до 10:00. Всі бажаючі мають змогу подивитися трасу перед стартом. 
Попередній перегляд траси відбудеться за наявності бажаючих. Про час проведення попереднього огляду буде повідомлено додатково. 
Порядок старту. 
Загальний старт змагань – о 11 год., далі окремий старт для кожної локації. 
Перед стартом кожен з учасників має забрати свій номер в палатці реєстраціі. 
Стартовий внесок робиться перед отриманням номеру. Номер установлюється на рулі с допомогою хомутів, що видаються разом з номером. 
Порядок проходження дистанції. 
Під час проходження дистанції забороняється: 
- зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув; 
- здійснювати неспортивну боротьбу; 
- пересування на велосипеді у не застібнутому на голові шоломі; 
- пересування по трасі з неохайно закріпленим номером; 
- заважати обгону з боку інших учасників. 
У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється: 
- ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників; 
- заміна велосипеда. У цьому випадку учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед; 
- закінчити змагання пішки з велосипедом „на поводі”. 
У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний закінчити коло і повідомити суддів про своє рішення. 
Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією. 
 
V. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ
Оголошення результатів та нагородження відбуватиметься одразу після завершення кожної локації змагань. 
Усі зареєстровані учасники отримають пам’ятні  дипломи учасників. 
Особиста першість у кожному виді програми визначається згідно діючих правил змагань з велоспорту. 
Переможець та призери (друге і третє місце) нагороджуються медалями, грамотами та цінними призами. 
Командна першість. Кожному учаснику-члену команди нараховуються очки: за 1 місце – 1оч., 2 місце – 2 оч. і т.д.
Командна першість визначається за найменшою сумою очок, набраних учасниками в усіх категоріях, в яких були заявлені учасники-члени команди.
         При однаковій кількості очок у двох або більшої кількості команд у командному заліку перевага надається команді, яка має більше особистих І, ІІ, ІІІ і т.д. місць.
Команда-Переможець нагороджується Кубком „Вело-Лідер”, дипломами та цінними подарунками. Призери за друге і третє місця нагороджуються дипломами та цінними призами. 
 
VІ. ВЕЛО-ПАТРУЛЬ
З метою навчання основних правил безпеки руху на велосипедах дітьми та дорослими, як учасниками руху, буде діяти локація „Вело-Патруль”, де всі бажаючі зможуть пройти вело-тренінг під керівництвом працівниками Управління патрульної поліції в містах Ужгорода та Мукачева, щодо основ та правил безпеки руху на велосипеді в місті.  
 
 
VІІ. МАЛЮНКОВИЙ КОНКУРС „УЖГОРОД-ВЕЛОСИПЕДНИЙ”
Даний творчий конкурс покликаний додатково вивчати та формувати свідомість підростаючого покоління до питань екології та урбанізації.
Малюнковий конкурс „Ужгород-велосипедний” проводиться серед дітей міста віком від 3 до 16 років. Вибір чим і на чому малювати на власний вибір.
Роботи приймаються педагогами-організаторами в ЗОШ та керівниками ДНЗ міста Ужгород до 19 вересня 2017 року.
Далі за підтримки образотворчої студії ЗОШ № 3 та творчого дитячо-юнацького об’єднання „Малий Лувер” кращі роботи (не менше 5 від закладу) будуть відібрані та представлені на окремій локації 23 вересня в Боздошському парку під час велогонки „Вело-Лідер”. 
Також, всім бажаючим буде надана можливість намалювати під час проведення змагань і всі роботи візьмуть участь в голосуванні.
П’ять кращих робіт будуть відзначені цінними призами від організаторів та ГО „Фундація розвитку Закарпатського мистецтва”.
ОБОВЯЗКОВО! На зворотній стороні основи малюнку обов’язково зазначити: Ім’я та Прізвище; вік; назву освітнього закладу та групу/клас (якщо дитина не відвідує ДНЗ тоді цю інформацію не надавати) дитини та контакти одного з батьків.
 
VІІI. ФОРС-МАЖОР
У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним – змагання можуть бути перенесені на іншу дату, час, місце, або коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення. 
 
Положення є офіційним викликом на змагання для ДЮСШ області.
 
ОРГКОМІТЕТ
 
Контакти організаційного комітету:
facebooc Велоклубу “Лідер”.
 
Микола Щадей:  095-57-36-497, velo-lider@ukr.net.
 
Малюнковий конкурс „Ужгород-велосипедний”
Емма Романівна Левадська:  099-901-29-52.
 
 
  • Benefit Card
  • Wi-Fi
  • Оплата карткою
  • Парковка
  • Дитяча кімната
  • Vip кімната
  • Тераса
Ваша оцінка:

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити коментар