Постачальники, виробники, імпортери

Якщо ви вважаєте, що товари та послуги, які ви представляєте, можуть бути нам цікавими, надішліть свою пропозицію на пошту [email protected] або Viber. У першу чергу нам найбільш цікаві пропозиції від постачальників та імпортерів груп товарів, які представлені в нашому магазині: горіхи, сухофрукти, снеки, делікатеси, крупи та насіння, корисні солодощі.

Оптові покупці

Для оптових покупців пропонуємо постачання горіхів та сухофруктів у фабричних упаковках за вигідними цінами. Фабричні упаковки коливаються в межах від 5 до 22 кілограмів залежно від виду продукції та партії. З ціновими пропозиціями можна ознайомитись у відповідних розділах каталогу магазину або за запитом.

HoReCa, роздріб

Для роздрібних точок продаж пропонуємо продукцію, упаковану в тверду тару, яку можна викладати на стелажі або вітрини. Особливість тари – кришка, що закривається, що забезпечує багаторазове відкриття і закриття. Для окремих категорій покупців можна стикувати упаковку штрихкодами для внутрішнього документообігу. Надсилаємо зразки зацікавленим у співпраці покупцям.