У нашому магазині правила прості:

Зайшов – Вибрав – Купив! Так роблять всі! Але ми хочемо, щоб Ви, зайшовши до нас на сайт, отримали набагато більше, ніж покупку товару!

Ми хочемо, щоб Вам сподобалося те, що ми робимо і як ми це робимо. А оскільки ми працюємо для Вас, будь ласка, допоможіть нам зробити такий магазин, який буде корисним і потрібним саме Вам!

Наші умови так само прості, як і правила:

Не залишайтеся байдужими!

Залишайте свої зауваження і пропозиції в Блозі, свої враження і відгуки про товар. Повідомляйте нам про всі проблеми, з якими Ви зіткнулися при оформленні замовлення, його оплаті або доставці.

Зайдіть на нашу сторінку з рецептами, випробуйте їх, залиште враження, поділіться своїми рецептами.
Якщо Вам щось не сподобалося – не “йдіть мовчки”, обов’язково скажіть про це. Ми спробуємо врахувати Ваші зауваження, щоб Вам захотілося до нас знову повернутися.

Якщо Вам сподобалася наша продукція – розкажіть про це своїм родичам, друзям, співробітникам. Ваші близькі будуть Вам тільки вдячні (і ми теж)!

Ще одна умова:

Дотримуватися правил хорошого тону! Наші співробітники – це люди, котрі дуже відповідально ставляться до своєї роботи і “викладаються” по максимуму! Вони заслуговують на відпочинок поза робочим часом! Ми працюємо з ПОНЕДІЛКА по П’ЯТНИЦЮ з 9:00 до 19:00. Будь ласка, телефонуйте до нас саме в ці дні та години! Дякуємо Вам за розуміння!

І остання умова!

Його дотримання вимагає ще і держава:

Здійснюючи покупку в нашому інтернет магазині, Ви даєте згоду на обробку надісланих Вами даних про себе для звершення угоди купівлі-продажу та транспортування купленого товару до покупця. Продавець зобов’язується не передавати дані про покупця третім особам або використовувати їх в інших цілях, не пов’язаних з купівлею і просуванням товару в нашому магазині.

Здоров’я ВАМ, здоров’я НАМ ВСІМ!